eFotbal premiership milujufotbal fotbal.hattrick.cz golfdigest probasket sportwin dokonalazena

VIDEO: Nejlepší brankářské zákroky roku. Nechybí ani Petr Čech

📁 Aktuálně, HattrickTV, TOP Články, Topstory 🕔4.1.2013
VIDEO: Nejlepší brankářské zákroky roku. Nechybí ani Petr Čech

Brankáři bývají ve fotbale často neprávem podceňováni. Jsou to ale právě oni, kdo má na hřišti tu nejnejvděčnější pozici. Když něco zkazí útočník, záložník nebo obránce, vždy může situaci někdo zachánit. Když ale vyrobí hrubku gólman, tak už pohromu jen ztěží někdo odvrátí.

Nicméně kromě různých minel a dalších nepovedených momentů bylo v uplynulém roce 2012 k vidění spoustu skvělých brankářských zákroků. A ty někdy dokáží diváky na stadionech nebo u televizních obrazovek dostat do varu více, než ledajaký gól.

[box style=“0″]

foto: APVIDEO: Nejzásadnější fotbalové okamžiky roku 2012[/box]

Portál HATTRICK.cz nejen brankářům, ale všem milovníkům fotbalu, přináší video s těmi nejpovedenějšími a nejlepšími zákroky gólmanů za loňský rok. V téměř pětiminutové hitparádě nechybí ani český brankář v barvách Chelsea Petr Čech.

Pohodlně se usaďte a příjemnou zábavu!

[box style=“0″]

Zlatan Ibrahimovič střílí parádní gól v utkání proti Anglii (foto: youtube.com)VIDEO: TO JE HITPARÁDA! 100 nejlepších gólů roku 2012[/box]

-pha-

Nové vydání magazínu HATTRICK právě v prodeji

2016/01

Zavřít
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace