eFotbal.cz premireship.cz milujufotbal.cz fotbal.hattrick.cz hokej.hattrick.cz florbal.hattrick.cz sportwin.cz dokonalazena.cz

Fotbal ŽIVĚ v televizi: Plzeň s CSKA Moskva, Celtic s Barcelonou a City s Bayrnem!

📁 Fanoušci, Televizní program, TOP Články, Topstory 🕔30.9.2013
Fotbal ŽIVĚ v televizi: Plzeň s CSKA Moskva, Celtic s Barcelonou a City s Bayrnem!

kamera

PONDĚLÍ 30. ZÁŘÍ

9.05 (záznam): Slavia Praha – Sparta (utkání 10. kola Gambrinus ligy) – ČT Sport.

9.15 (záznam – na NOVA Sport v 15.10): Slovan Liberec – 1. FK Příbram (utkání 10. kola Gambrinus ligy) – Fanda.

14.35: Magazín Ligy mistrů UEFA – ČT Sport.

15.05: Studio fotbal – Dohráno (souhrn utkání 10. kola Gambrinus ligy) – ČT Sport.

15.50: FIFA Magazín MS 2014 – ČT Sport.

16.00: Souhrn utkání 8. kola nizozemské Eredivisie – Sport 1.

17.05: Fotbal ve světě (magazín o zahraničním fotbale) – ČT Sport.

17.30 (záznam od 23.30): Eurogóly (zpravodajství z evropských lig) – Eurosport.

17.30 (výkop 18.00): Dukla Praha – Baumit Jablonec (utkání 10. kola Gambrinus ligy) – ČT Sport.

18.00: Górnik Zabrze – Zawiska Bydhošť (utkání 10. kola polské Ekstraklasy) – Eurosport 2.

18.25: Z ofsajdu (souhrn utkání 12. kola slovenské Corgoň ligy) – Digi Sport.

18.40: Magazin FootBrazil 17 (magazín z aktuálního kola brazilské Série A) – Digi Sport.

20.00: Best of  bundesliga (souhrn ze 7. kola německé bundesligy) – Eurosport 2.

20.15: Greuter Fürth – Dynamo Drážďany (utkání 9. kola druhé německé bundesligy) – Eurosport 2.

20.40 (záznam): AC Fiorentina – AC Parma (utkání 6. kola italské Serie A) – Digi Sport.

21.00: FC Everton – Newcastle (utkání 6. kola anglické Premier League) – Sloval Sport TV 2.

21.00: Souhrn utkání 7. kola španělské La Ligy – Sport 1.

21.40 (záznam): Manchester United – West Bromwich Albion (utkání 7. kola anglické Premier League) – ČT Sport.

22.00: Granada – Athletic Bilbao (utkání 7. kola španělské La Ligy) – Sport 2.

23.30 (záznam): Dunajská Streda – Slovan Bratislava (utkání 12. kola slovenské Corgoň ligy) – Digi Sport.

ÚTERÝ 1. ŘÍJNA

8.45 (záznam): Finálové utkání na MS v plážovém fotbale na Tahiti – Eurosport.

10.30: FIFA Magazín MS 2014 – ČT Sport.

10.45: (na Eurosportu 2 od 15.45): Eurogóly (souhrn zpravodajství z evropských ligových soutěží) – Eurosport.

12.00: Omiya Ardija – FC Tokio (utkání 27. kola japonské J-League) – Eurosport 2.

12.50 (záznam): Dukla Praha – Baumit Jablonec (utkání 10. kola Gambrinus ligy) – ČT Sport.

15.45: Eurogóly (souhrn zpravodajství z evropských ligových soutěží) – Eurosport 2.

16.30: Souhrn utkání 7. kola španělské La Ligy – Sport 2.

17.30: Souhrn utkání 8. kola nizozemské Eredivisie – Sport 1.

20.15 (výkop 20.45): Celtic Glasgow – FC Barcelona (utkání 2. kola základní skupiny Ligy mistrů) – Prima Cool.

20.40 (výkop 20.45):  FC Arsenal – SSC Neapol (utkání 2. kola základní skupiny ligy mistrů) – Prima PLAY Premium.

STŘEDA 2. ŘÍJNA

9.30 (záznam): Finálové utkání na MS v plážovém fotbale na Tahiti – Eurosport.

13.00 (na Sportu 2 od 19.30): Souhrn utkání 7. kola španělské La Ligy – Sport 1.

14.30: Souhrn utkání 8. kola nizozemské Eredivisie – Sport 2.

14.45 (na Eurosportu 2 od 23.30): Manchester United – Bayer Leverkusen (utkání 2. kola základní skupiny UEFA Youth League – juniorské Ligy mistrů) – Eurosport.

15.45 a 23.30: Manchester City – Bayern Mnichov (utkání 2. kola základní skupiny UEFA Youth League – juniorské Ligy mistrů) – Eurosport.

17.30 (výkop 18.00): CSKA Moskva – Viktoria Plzeň (utkání 2. kola základní skupiny Ligy mistrů v Petrohradě) – ČT Sport.

20.15 (výkop 20.45): Manchester City – Bayern Mnichov (utkání 2. kola základní skupiny Ligy mistrů) – Prima Cool. Na slovenské Jednotce od 20.20.

20.25 (výkop 20.45): Utkání 2. kola základní skupiny Ligy mistrů (bude upřesněno) – polská TVP 1.

20.40 (výkop 20.45): Real Madrid – FC Kodaň (utkání 2. kola základní skupiny ligy mistrů) – Prima PLAY Premium.

23.05: Souhrn utkání 2. kola základních skupin Ligy mistrů – ČT Sport.

ČTVRTEK 3. ŘÍJNA

8.30 (záznam): CSKA Moskva – Viktoria Plzeň (utkání 2. kola základní skupiny Ligy mistrů v Petrohradě) – ČT Sport.

10.15: Magazín Ligy mistrů UEFA – ČT Sport.

12.45: Turbine Postupim – Duisburg (utkání 3. kola německé bundesligy žen) – Eurosport 2.

16.30 (záznam): Karten Evergrande – Kashiwa Reysol (odvetné semifinále asijské Ligy mistrů) – Eurosport 2.

18.40 (výkop 19.00): Slovan Liberec – Estoril Praia (utkání 2. kola základní skupiny Evropské ligy) – ČT Sport.

18.50 (výkop 19.00):  FC Sevilla – SC Freiburg  (utkání 2. kola základní skupiny Evropské ligy) – NOVA Sport.

18.50 (výkop 19.00): Rapid Vídeň – Dynamo Kyjev (utkání 2. kola základní skupiny Evropské ligy) – rakouská ORF 1.

20.50 (výkop 21.05):  APOEL Nikósie – Eintracht Frankfurt nad Mohanem (utkání 2. kola základní skupiny Evropské ligy) – Fanda.

20.55 (výkop 21.05): Dněpr Dněpropetrovsk – AC Fiorentina (utkání 2. kola základní skupiny Evropské ligy) – NOVA Sport, slovenská Dvojka od 20.50.

20.55 (výkop 21.05): Esbjerg FB – FC Salcburk (utkání 2. kola základní skupiny Evropské ligy) – rakouská ORF 1.

23.05: Souhrn utkání 2. kola základních skupin Evropské ligy – ČT Sport.

23.30: Souhrn utkání 2. kola základních skupin Evropské ligy – NOVA Sport.

PÁTEK 4. ŘÍJNA

10.15: Magazín Evropské ligy UEFA – ČT Sport.

15.10. Magazín Evropské ligy UEFA – NOVA Sport.

17.00: Studio fotbal extra (pozvánka na úvodní zápasy osmifinále Poháru České pošty) – ČT Sport.

17.25 (výkop 17.30): Senica – Slovan Bratislava (utkání 12. kola slovenské Corgoň ligy) – Digi Sport.

17.30: Magazín FootBrazil 18 (shrnutí aktuální kola brazilské Série A) – Digi Sport.

18.00: Bundesliga Preview (pozvánka na 8. kolo německé bundesligy) – Eurosport 2.

18.30:  Union Berlín – Wolfsburg (utkání 10. kola druhé německé bundesligy) – Eurosport 2.

19.55: Magazín Ligue 1 (pozvánka na 10. kolo francouzské Ligue 1) – Digi Sport.

20.25 (výkop 20.30): Bastia – Lorient (utkání 10. kola francouzské Ligue 1) – Digi Sport.

20.30: Hannover 96 – Hertha Berlín (utkání 8. kola německé bundesligy) – Eurosport 2.

20.30: (utkání 11. kola polské Ekstraklasy) – Slovak Sport TV 1.

21.00: Souhrn utkání 7. kola španělské La Ligy – Sport 1.

22.00: FC Málaga – Osasuna Pamplona (utkání 8. kola španělské La Ligy) – Sport 1.

SOBOTA 5. ŘÍJNA

12.30 (záznam): FC Málaga – Osasuna Pamplona (utkání 8. kola španělské La Ligy) – Sport 2.

13.00 (záznam): Senica – Slovan Bratislava (utkání 12. kola slovenské Corgoň ligy) – Digi Sport.

13.00: Karlsruhe – 1. FC Kolín nad Rýnem (utkání 10. kola druhé německé bundesligy) – Eurosport 2.

13.00: Preview Premier League (upoutávka na 7. kolo anglické Premier League) – Slovak Sport TV 2.

13.10: Magazín Evropské ligy UEFA  – NOVA Sport.

13.15: Utkání 10. kola druhé anglické ligy (bude upřesněno) – Slovak Sport TV 1.

17.50 a 0.50: Magazín Ligy mistrů UEFA – ČT Sport.

13.45: Manchester City – FC Everton (utkání 7. kola anglické Premier League) – Slovak Sport TV 2.

15.30: Borussia Mönchengladbach – Borussia Dortmund (utkání 8. kola německé bundesligy) – Eurosport 2.

16.00: FC Liverpool – Chystal Palace (utkání 7. kola anglické Premier League – bude upřesněno) – Slovak Sport TV 1.

17.30: Bundesliga Half Time (souhrn sobotních utkání 8. kola německé bundesligy) – Eurosport 2.

17.50 a 0.50: Magazín Ligy mistrů UEFA – ČT Sport.

18.00: Chievo – Atlanta Bergamo (utkání 7. kola italské Serie A) – Digi Sport.

18.00 (výkop 18.30): Bayer Leverkusen – Bayern Mnichov (utkání 8. kola německé bundesligy) – Eurosport 2.

18.20 a 0.00: Magazín Evropské ligy UEFA – ČT Sport.

18.30: Sunderland – Manchester United (utkání 7. kola anglické Premier League) – Slovak Sport TV 2.

18.30: Souhrnné zpravodajství z 8. kola německé bundesligy – Das Erste.

20.00: Levante – Real Madrid (utkání 8.  kola španělské La Ligy) – Sport 2.

20.00: Magazín Total Italian Football (souhrn 6. kola italské Serie A) – Digi Sport.

20.40 (výkop 20.45): Inter Milán – AS Řím (utkání 7. kola italské Serie A) – Digi Sport.

22.00: FC Barcelona – Valladolid  (utkání 8. kola španělské La Ligy) – Sport 2.

22.50: Magazin FootBrazil 18 (magazín z aktuálního kola brazilské Série A) – Digi sport.

23.25 (výkop 23.30): Botafogo Rio de Janeiro – Grémio (utkání 25. kola brazilské Série A (bude upřesněno) – Digi Sport.

NEDĚLE 6. ŘÍJNA

10.00 (záznam): Levante – Real Madrid (utkání 8.  kola španělské La Ligy) – Sport 2.

12.00: Atlético Madrid  – Celta Vigo (utkání 8. kola španělské La Ligy) – Sport 2.

12.25 (výkop 12.30): AC Parma – Sassuolo (utkání 7. kola italské Serie A) – Digi Sport.

14.00 (záznam, na Sportu 1 od 23.00): FC Barcelona – Valladolid  (utkání 8. kola španělské La Ligy) – Sport 2.

14.25: Magazín Serie A (souhrn utkání 6. kola italské Serie A) – Digi Sport.

14.30: Norwich City – FC Chelsea (utkání 7. kola anglické Premier League) – Slovak Sport TV 2.

14.55 (výkop 15.00): SSC Neapol – Livorno (utkání 7. kola italské Serie A) – Digi Sport.

15.30: 1. FC Norimberk – HSV Hamburk (utkání 8. kola německé bundesligy) – Eurosport 2.

16.00 (výkop 16.30): Austria Vídeň – Red Bull Salcburk (utkání 11. kola rakouské bundesligy)  – ORF 1.

17.00: West Bromwich Albion – FC Arsenal/ Tottenham Hotspur – West Ham United (utkání 7. kola anglické Premier League – bude upřesněno) – Slovak Sport TV 2.

17.30: Freiburg – Eintracht Frankfurt nad Mohanem (utkání 8. kola německé bundesligy) – Eurosport 2.

18.30: Souhrn 11. kola rakouské bundesligy – ORF 1.

19.30: Bundesliga Highlights (souhrn utkání 8. kola německé bundesligy) – Eurosport 2.

20.40 (výkop 20.45):  Juventus Turín – AC Milán (utkání 7. kola italské Serie A) – Digi Sport.

21.00: Athletic Bilbao – FC Valencie (utkání 8. kola španělské La Ligy) – Sport 1.

21.30: Studio fotbal – Dohráno (souhrn úvodních utkání osmifinále Poháru České pošty) – ČT Sport.

22.40 (záznam): Utkání 25. kola brazilské Série A (bude upřesněno) – Digi Sport.

PONDĚLÍ 7. ŘÍJNA

12.00 (záznam): Trnava – Trenčín (utkání 12. kola slovenské Corgoň ligy) – Digi Sport.

15.05: Magazín Ligy mistrů UEFA – ČT Sport.

15.30 Magazín Evropské ligy UEFA – ČT Sport.

17.25: Studio fotbal – Dohráno (souhrn úvodních utkání osmifinále Poháru České pošty) – ČT Sport.

17.55: Fotbal ve světě – ČT Sport.

16.45: Souhrn utkání 9. kola nizozemské Eredivisie – Sport 1.

17.05: Fotbal ve světě (magazín o zahraničním fotbale) – ČT Sport.

17.30 (záznam od 22.30, na Eurosportu 2 od 23.15): Eurogóly (zpravodajství z evropských lig) – Eurosport.

17.45: Souhrn utkání 8. kola španělské La Ligy – Sport 1

18.00: Piast Gliwice – Ruch Chorzów (utkání 11. kola polské Ekstraklasy) – Eurosport 2.

18.40: Magazin FootBrazil 18 (magazín z aktuálního kola brazilské Série A) – Digi Sport.

19.05: Magazín Ligue 1- Highlights 9 (souhrn utkání 9. kola francouzské Ligue 1) – Digi Sport.

20.00: Best of bundesliga (souhrn z utkání 8. kola německé bundesligy) – Eurosport 2.

20.15: Fortuna Düsseldorf – Greuter Fürth (utkání 10. kola druhé německé bundesligy) – Eurosport 2.

20.40: Z ofsajdu (souhrn utkání 12. kola slovenské Corgoň ligy) – Digi Sport.

20.55 (záznam): Catania – FC Janov (utkání 7. kola italské Serie A) – Digi Sport.

21.40 (záznam): Sunderland – Manchester United (utkání 8. kola anglické Premier League) – ČT Sport.

23.15 (záznam): Olympique Marseille – Paris Saint Germian (utkání 9. kola francouzské Ligue 1) – Digi Sport.

Nový HATTRICK v prodeji

2014/06

Zavřít